dekorace Ldekorace R
zelva

Uspěšná reklamní kampaň

1. březen 2013

Jak většina z Vás zaznamenala od samého začátku nového roku 2013, zahájili jsme větší reklamní kampaň týkají se samozřejmě našich služeb KV želva Drink and Go!

Kampaň lze hodnotit jako velmi uspěšnou, jak na základě kladné odezvy přímo od našich klientů, tak dle zvýšené poptávky po našich službách nejen v pátek či sobotu, ale i ve všední dny. 

Na hlavní straně našeho webu www.kvzelva.cz  jsme také spustili možnost vkládání komentářů. Zpětná vazba je pro nás pochopitelně přínosem a budeme velmi rádi, když se o své dojmy podělíte s ostatními a vložíte svůj komentář.

Co se týká případu našeho zrušeného FaceBooku profilu od naší konkurence (není třeba jmenovat), tak si z toho nic neděláme, jelikož se potvrdilo, že na sociální sití náš byznys rozhodně nestojí a když máte kolem sebe schopné marketéry, slušné řidiče a silné obchodní partnery, není třeba se uchylovat k nekalým praktikám...Ne nadarmo se říká "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"

Práce na reklamních kampaní budou pochopitelně dále pokračovat i v dalších měsících, takže jste o nás neslyšeli naposledy.

Děkujeme všem za přízeň a doufáme, že našim krunýřům zůstanete i nadále věrni.

KV želva Team

Zpět na novinky