dekorace Ldekorace R
zelva

Další služby

Co všechno Vám ještě můžeme nabídnout...

  • PŘEVOZ VOZU BEZ KLIENTA (přeprava vozidel např. do autoservisů a zpět)
  • PRONÁJEM ŘIDIČE
  • PŘEPRAVA OSOB (bez Vašeho vozidla, našim autem)PŘEVOZ VOZU BEZ PŘÍTOMNOSTI KLIENTA (tzv. PICK UP)


Pro koho je služba určena? Je mnoho příležitostí kdy službu využít. Zajišťujeme odvozy a přistavení vozů (ke klientům, do servisů, myček, pneu, STK atd.), bez jakékoliv Vaší osobní asistence na určené místo a zpět.

Váš vůz bude v dobrých rukou a samozřejmě pojištěn. Zákazník hradí nad rámec ceny převozu vozidla pouze čerpané pohonné hmoty (pokud není dostatek v nádrži), parkovné, dálniční poplatky a případné další náklady spojené s převozem vozidla ve skutečné výši na základě předložených dokladů.


PRONÁJEM ŘIDIČE


Nemáte možnost řídit, nebo jste přišli o řidičské oprávnění? Nabízíme Vám službu profesionálního řidiče, který je řádně vyškolen a ručí za bezpečnou a spolehlivou jízdu se zákazníkem. Slušné vystupování je samozřejmostí. Obvykle je tato služba poskytována pro Váš vůz, ale není problém objednat řidiče s naším vozidlem či vozidlem autopůjčovny. Jízda ve voze s pravostranným řízením či automatem pro nás není problém.

Podmínky je nutné domluvit předem s naším obchodním zástupcem. Ceny viz Ceník


PŘEPRAVA OSOB


V případě zájmu prosíme objednávejte s dostatečným předstihem. V mimopracovní době využijte prosím objednávkový formulář s dostatečným předstihem min. 1 dne.

Airport transport – odvoz osob z K.Varů na Evropská letiště (Praha, Frankfurt, ...) a zpět. Cena přepravy viz. Ceník