dekorace Ldekorace R
zelva

Vše co jste o nás chtěli vědět

... a báli jste se zeptat

Službu Drink and Go! nebo chcete-li „Varské želvy, Andělé nebo Drink taxi“ nabízíme jako 1. a jediní v regionu! 

Na vysvětlenou - služba spočívá primárně v odvozu Vaše vozu v těchto případech:

Pili jste Vy, nebo někdo blízký a potřebujete se dopravit s vlastním vozem domů.  

Není důvod riskovat nehodu a problémy s tím spojené! GARANTUJEME Vám, že cena za službu odvozu Vašeho vozu je nižší, než u použití taxi služby.

Pokud pojedete taxi tam i zpět jistě se to prodraží. Využitím vlastního auta sice ušetříte, ale následující den se musíte pro svůj vůz vracet. My Vám ušetříme problémy, drahocenný čas a hlavně peníze. Vaše auto bude v nejlepších rukách a pojedete v pohodlí svého vozu, na který jste zvyklí, až domu.

Další důvodem je, že nechcete nechávat vůz zaparkovaný na neznámém místě přes noc.

Všichni víme, že zanecháním vozu na neznámém místě přes noc riskujeme poškození vozu, pokutu, botičku, nebo dokonce krádež vozidla. 

VOLEJTE: 774 31 31 31 

 

Pak zbývá jen počkat do příjezdu naší posádky, která Vás odveze z K.Varů a okolí, kamkoliv si budete přát s Vaším vozem za nejnižší ceny!

Pokud pořádáte větší akci kontaktujte nás předem a domluvíme individuální řešení odvozů Vašich hostů, lepší ceny, či platbu přes fakturu.getpic


Věříme, že si získáme nejednoho pravidelného spokojeného zákazníka nejen v Karlových Varech.  Naše společnost je plně pojištěna proti vzniku škod na cizích vozidlech a zdraví osob. Naši řidiči procházejí pravidelnými školeními, nejen na motorová vozidla, ale i školeními se zaměření na asertivní jednání, které by mělo pomoci při jednání s lidmi pod vlivem čehokoli. Máme také bohaté zkušenosti jako řidiči na MFF Karlovy Vary s luxusními vozy Audi, Mercedes a Škoda. Většina známých automatických řazení pro nás není problém.

Takže Drink and Go! Vaše KV želva!