dekorace Ldekorace R
zelva

F.A.Q.

Často kladené dotazy a odpovědi.

Kolik stojí odvoz auta i s se mnou?

Ceny jsou podle cenových pásem. Zpravidla odstupňované po 2km. Ceny se liší na sazby po K.Varech a mimo KV. Minimální cena je 240Kč(do 2km) a poskytujeme slevu od 27.km (cena 28Kč za km). Pokud je přistavení mimo KV přičítá se +100Kč. Vždy se počítá jen jedna trasa.


Jak služba drink taxi funguje v praxi?


Posádka přijede na místo našim firemním označeným vozidlem, ve firemním oblečení KV želva Drink and Go!  Posádka slušně pozdraví,  ověří si namátkově malý TP, převezme si klíče od klienta a s Vámi usedáte do Vašeho vozidla.

Pokud by se Vám něco nelíbilo na způsobu řízení - sdělte to prosím řidiči během jizdy.


Cena se vždy počítá podle ujetých kilometrů Vašeho, případně doprovodného vozu. Vy tak máte pod kontrolou každý kilometr a každou korunu.

Řidič je oprávněn se Vás zeptat jakou cestou si přejete jet, případně zvolit cestu dle svého uvážení. Doprovodné vozidlo Vás vždy následuje. Od 1.5. 2013 nelze v našem doprovodném vozidle přepravovat další osoby a to ani zadarmo jako doposud!

Po příjezdu do cíle cesty a po zaparkování vozidla, zjišťuje řidič doprovodného vozu stav ujetých kilometrů a cenu přepravy dle sazebníku. Platíte tedy vždy řidiči doprovodného vozidla.

Od řidiče doprovodného vozidla si vždy vyžádejte daňový doklad, pro případnou reklamaci. Na pozdější reklamace bez dokladu, nelze brát zřetel. Případné nedostatky sdělte ihned po každé jízdě řidiči doprovodného vozu.

Po zaplacení a jeli vše v pořádku, Vám jsou zpět předány klíče od vozidla. A posádka se s Vámi loučí.


Jste pojištěni?
Ano, jsme pojištění na vzniklou škodu na majetku třetích osob - vozidel do půl milionu korun. Pojištění se nevztahuje na vyšší moc (krupobití, padající větve) a nebo na srážku se zvěří!

Máte koncesi a další povolení?

Ano, samozřejmě jinak by jsme nemohli podnikat.

Kdy je možno službu objednat?

Pouze telefonicky, v provozní době  vždy od 19.00hod. na tel. 774 31 31 31


Kolik stojí odvoz pouze osob?

Od roku 2013 odvoz pouze osob jako klasická taxislužba - NEPOSKYTUJME. Poskytovat můžeme pouze tzv.Smluvní přepravu např. na evropské letiště.


Kolik lidí najednou můžete přepravit?

Záleží na kapacitě Vašeho vozidla. V našem voze již osoby vozit podle novely zákona NESMÍME!!! Počítejte s tím prosím při objednávce odvozu Vašeho vozu.

Co zajímavého už jste vezli?

Prakticky všechny typy a značky vozů. Z luxusních nových vozů např.: Audi RS5, RS6 kombi mtm (720hp), RS7, R8, A8L, Porsche Cayenne Turbo S, Carrera 911 Turbo S, Porsche Panamera Turbo S, BMW GT5, BMW 7, Dodge Ram, Mercedes S, Maybach, SL, GL, CLS, Maserati Grandturismo, Quattroporte, Bentley Continental...a Ladu Žiguli či Ladu Nivu.
Co počítáme již mimo Karlovy Vary?

Obce mimo K.Vary Počet km z centra KV
Andělka 13
Bor 8
Božíčany 13
Březová, Cihelny 14
Háje 15
Hájek 12
Hory 9
Chodov 11
Chranišov 9
Jeníšov 7
Jimlíkov 11
Kolová 13
Loket 14
Loučky 10
Mezirolí 9
Mírová 9
Nivy 7
Nová Role 11
Nové Sedlo 13
Olšova Vrata 9
Ostrov n.Ohří 13
Pila 11
Sadov 10
Stanovice 17

Ceny viz. Ceník 

ceník mapa


Proč nemáte taxametr?

Nejsme povinní mít taxametr dle zákona. Doprovodné vozidlo slouží pouze a jen pro přepravu našeho řidiče, nikoliv klientů!  


Vaše / Naše budoucnost


Pokud budete mít jakékoliv připomínky, dotazy nebo stížnosti. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vážíme si Vaší důvěry v nás a jsme vděční za podněty z Vaší strany, které přispějí ke společnému zlepšení našich služeb. Věříme, že zůstanete věrni výhradně české firmě sídlící a fungující v K.Varech již více jak 7let.

Pište na: info@kvzelva.cz


Sídlo firmy: KV trend sro.

Krymská 31

36001 K.Vary 

IČ 28008855